DOVANŲ KUPONAI

Jeigu ieškote dovanų idėjos fotografui ar žmogui besidominčiam fotografija - mokymai ar fotografo darbą palengvinantys įrankiai - gali būti labiausiai pradžiuginsianti dovana. Jūs išrinkite, o mes paruošime unikalų dovanų kuponą su vienkartiniu kodu, kurį panaudojus žmogus, kuriam dovanosite, gaus 100% nuolaidą.

Jeigu sunku išrinkti dovaną, skambtelkite mums ir mielai suteiksime trumpą konsultaciją, kas, atsižvelgiant į žmogaus, kuriam dovanosite patirtį, jam labiausiai tiktų.

Presetai "Timeless" tinkami vestuvių fotografams, portretinei ir studijinei fotografijai. Subtilūs, šiek tiek prislopintų spalvų, nesenstančių spalvinių tonų, neišeinantys iš mados. Todėl pavadinome juos "Timeless". Kokybiški, sukurti profesionalių vestuvių fotografų. Skirti švelniam ir subtiliam nuotrauktų redagavimui ir stilizavimui. Daugiau apie presetus rasite čia.

"Flared" - šviesos blyksnių bokeh filtrai. Tai unikalūs, optiškai nufotografuoti filtrai Photoshop programai. Tinkami koreguojant vakarėlių ir vestuvių fotosesijų nuotraukas. Šviesos atspindžių filtrai yra permatomi, kupini detalumo, natūralios šviesos tekstūros, bei subtilaus blizgesio todėl ant nuotraukų atrodo labai natūraliai. Jais paprasta naudotis Adobe Photoshop programoje - vieno mygtuko paspaudimu.  Daugiau apie šviesos filtrus rasite čia.

Mokymai "Vestuvių Fotografijos Virtuvė" vestuvių fotografams. Kaip tapti sėkmingu vestuvių fotografu, kaip kievienose vestuvėse sukurti įkvepiančias nuotraukas ir kur rasti tokius klientus, kuriuos fotografuoti būtų didžiulis malonumas. Ir galiausiai, kaip fotografijos hobį paversti savo pagrindine veikla. Daugiau apie mokymus rasite čia.

Presetai "Tikra diena" yra stipriai stilizuojantys, kontrastingi, gilūs. Sukurti retušuojant mokymų "Fotografuokime Vestuves Kartu" nuotraukas. Pritaikyti kiekvienam atskiram vestuvių dienos etapui. Kintant ne tik orui - nuo saulėtos dienos iki stipraus lietaus, bet ir patalpų, kuriuose fotografavome tipui ir šviesai jose.  Daugiau apie presetus rasite čia.

"Lightroom" mokymuose išsamiai atskleisime, kaip mes redaguojame nuotraukas. Ir svarbiausia kodėl priimame vienokius ar kitokius sprendimus įvairiose situacijose. Tai nebus mokymai apie tai ką reiškia kiekvienas Lightroom slankiklis. Šiuose mokymuose eisime per konkrečias nuotraukas, pavyzdžius. Analizuosime ir parodysime, kaip redaguojame kiekvieną nuotrauką nuo pradžių, iki galo. Pavyzdžius atrinkome labai skirtingus, kad aptartume daugelį situacijų su kuriomis susiduriame redaguojant nuotraukas. Daugiau apie Lightroom mokymus rasite čia.

30€ vertės dovanų kuponas - suteiks 30€ nuolaidą įsigyjant bet kurį produktą ar mokymus www.fotografijosvirtuve.lt svetainėje.


KAIP VISKAS VYKSTA?

✔ Įsigijus Dovanų Kuponą, naujame lange atsiras keletas klausimų, pagal kurių atsakymus paruošime asmeninį Dovanų Kuponą. Neatsakius į šiuos klausimus, atsiųsime bendrinį Dovanų Kuponą be asmeninio kreipimosi.

✔ Gavę apmokėjimą, mes per 48val.* paruošime unikalų Dovanų Kuponą. Jį gausite el. paštu ir galėsite arba persiųsti tam, kam dovanojate arba atsispausdinti ir padovanoti (spausdinti patariame ant storesnio reljefinio popieriaus).

✔ Dovanų Kupone bus nurodytas vienkartinis kodas, kuris suteiks 100% nuolaidą produktui, kurį dovanojate.

*Jeigu norite kuponą gauti greičiau nei per 48val. - skambtelkite mums +37069941549. Dažniausiai tokia galimybė yra.

TAISYKLĖS:

✔ Jeigu gavote Dovanų Kuponą, štai kaip galite atsiimti savo dovaną: nurodytos dovanos puslapyje, spauskite "pirkti", įveskite Kupone nurodytą vienkartinį nuolaidos kodą ir vuala! Jums bus pritaikyta 100% nuolaida. Beliks prisijungti ir ten rasite savo dovaną.

✔ Dovanų Kuponas nėra keičiamas į grynus pinigus ar grąžinamas.

✔ Dovanų Kupono vertė negali būti išskaidyta į mažesnės vertės dovanų čekius arba keičiama į kitą produktą ar mokymus, nei nurodyta dovanų kupone.

✔ Kuponas galioja 12mėn. nuo pirkimo dienos.