APIE MUS    

Jūras Duo Photography 

Paulina Jūrė ir Matas Jūras - kartu Jūras Duo. Pirmas vestuves nufotografavome 2009 metais - ir tai pakeitė mūsų gyvenimą iš esmės. Vestuvių fotografija mums leido susikurti tokį gyvenimo būdą, apie kokį svajojome! Galime dirbti lanksčiu grafiku, o žiemomis keliauti. Paprastai žiemą 1-2 mėnesius praleidžiame Azijoje. Esame nufotografavę virš 250 vestuvių Lietuvoje, Italijoje ir daug kur Europoje. Mokėmės pas daugelį pasaulinių vestuvių fotografų. Esame laimėję sunkiai pasiekiamų tarptautinių apdovanojimų - Fearless Awards, The Best Baltic Wedding Photograph 2012.

   INTERVIU SU MUMIS   

Authority Magazine

Tvirtai tikime, kad darbas turėtų teikti džiaugsmą ir pilnatvę. Ne visada lengva, bet tai nuostabus kelias kuriuo einame! Apie tai, kaip įveikti savo baimes kuriant savo svajonių karjerą kalbėjome su „Authority Magazine“. Mūsų interviu iš serijos apie žmones, kurie savo hobį pavertė darbu. Interviu anglų kalba.

   INTERVIU SU MUMIS   

Brazzi Photo School

Su Tomu Brazinsku iš Brazzi Photo School kalbėjome Facebook Live apie mūsų kelią fotografijoje ir įvairias subtilybes vestuvėse.

   VIDEO   

Vestuvių Venecijoje Užkulsiai

Italija - viena fotogeniškiausių šalių Europoje. Ne kartą ten fotografavome vestuves. Trumpas filmukas iš mūsų vestuvių fotografavimo užkulsių Venecijoje.

  VIEŠBUČIŲ FOTOGRAFIJa  

AYA Hotel Images

2018 metais sukūrėme atskirą prekės ženklą viešbučių fotografijai - AYA Hotel Images. Džiaugiamės, kad mumis pasitiki tokie klientai kaip Relais & Chateaux Venecijoje, bei Hilton viešbučiai Lietuvoje, Latvijoje, Rumunijoje.

    INSTAGRAM    

Paulina ir Matas

Nuo karjeros pokyčių iki daugybės tarptautinių apdovanojimų, iki gražiausių vestuvių visoje Europoje - per 12 metų įgijome daug patirties. Turime tiek daug kuo pasidalinti. Pradėjome vesti mokymus prieš 7 metus ir labai džiaugiamės matydami, kaip auga mūsų studentai.  

Padedame kitiems vestuvių fotografams tapti sėkmingais savam kelyje. Dalinamės viskuo, ką išmokome, kiekviena smulkmena, visa patirtimi.  

Kviečiame draugauti virtualiai! Instagrame arba galite užsiprenumeruoti mūsų naujienas el.paštu. Mūsų asmeninė / mokomoji Instagram paskyra @paulinamatas_team ir ši - vestuvių fotografijos @jurasduo.  

Linkėjimai ♡
Paulina ir Matas