MINI MOKYMAI

7 Strategijos

kaip tapti sėkmingu vestuvių fotografu

Svarbiausios 7 strategijos, kurios veikia norint gauti naujų užsakymų, kurti įdomesnes nuotraukas, bei tapti vienais geriausių vestuvių fotografų Lietuvoje.

MINI MOKYMAI

7 Strategijos

KAIP TAPTI SĖKMINGU VESTUVIŲ FOTOGRAFU

Svarbiausios 7 strategijos, kurios veikia norint gauti naujų užsakymų, kurti įdomesnes nuotraukas, bei tapti vienais geriausių vestuvių fotografų Lietuvoje.

Išgryninome esminius momentus ir svarbiausius sprendimus, kurie nulėmė mūsų, kaip vestuvių fotografų kelią į sėkmę

Prieš pradedant fotografuoti, mes dirbome ofisinius darbus, kurie buvo laikomi "ypatingai gera karjeros pradžia". O fotografija net nebuvo mūsų hobis. Darbuose labai aiškiai supratome, kad tai ne mūsų kelias, tad ieškodami, kaip galėtumėm rasti prasmingą ir džiuginantį darbą, atkreipėme dėmesį į fotografiją. Ji atvedė mus ten, ką galėjome pavadinti svajonių gyvenimu.

Tai buvo neįtikėtina kelionė

Nuo 3 vestuvių iki TOP 30 Pasaulyje

  • Į pirmuosius fotografijos metus 2009 m. žengėme nedrąsiai, nufotografavome vos 3 vestuves, tačiau aiškiai žinojome ko siekiame.

  • Antrais metais jau turėjome 24 vestuves! Ir už 3-4 kartus didesnes kainas.

  • Trečiais metais laimėjome didžiulį tarptautinį konkursą - mūsų nuotrauka buvo pripažinta kaip geriausia Baltijos šalių vestuvinė fotografija.

  • Dar po kelių metų tapome vieni iš 30 geriausių vestuvių fotografų Pasaulyje pagal Fearless Photographers asociaciją. Tarp 50.000 narių! 

TAIP SUSIKŪRĖME PRASMINGĄ IR DŽIUGINANTĮ DARBĄ

Vestuvės visoje Lietuvoje ir Europoje

Fotografavome vestuves Lietuvoje, Venecijoje, Sicilijoje, Kipre, Londone ir t.t. Dirbome su geriausiomis planuotojomis ir džiuginome šimtus jaunųjų mūsų kurtomis nuotraukomis.

Mūsų pasiekimai – ne atsitiktinumas
KIEKVIENAS ETAPAS BUVO GERAI APGALVOTAS IR KRYPTINGAS

Siekdami apibendrinti savo patirtį ir įžvalgas, išgyninome 7 strategijas, kurios buvo mūsų sėkmės varomoji jėga ir atvedė mus į šios profesijos viršūnę (na, iš tiesų, viršūnė niekada nepasiekiama, nes visada yra kur augti. Bet atvedė mus ten, ką galėjome pavadinti mūsų svajonių gyvenimu).

TAI YRA NESENSTANČIOS STRATEGIJOS

Ne apie tai, kiek kartų reikia postinti į Instagramą ar koks logotipas dabar madoje. Šios strategijos veikė prieš 10 metų, jos veikia dabar. 

LEISK MUMS JOMIS SU TAVIMI PASIDALINTI

7 Strategijos

KAIP TAPTI SĖKMINGU VESTUVIŲ FOTOGRAFU

MINI MOKYMAI

17€

Įrašo trukmė - 2val. 10min.

MOKYMUS VEDA

PAULINA JŪRĖ IR MATAS JŪRAS
JŪRAS DUO PHOTOGRAHY
Paulina Jūrė ir Matas Jūras - kartu Jūras Duo. Pirmas vestuves nufotografavome 2009m.  - ir tai pakeitė mūsų gyvenimą iš esmės. Vestuvių fotografija mums leido susikurti tokį gyvenimo būdą, apie kokį svajojome! Galime dirbti lanksčiu grafiku, o žiemomis keliauti. Paprastai žiemą 1-2 mėnesius praleidžiame Azijoje. Esame nufotografavę virš 250 vestuvių Lietuvoje, Italijoje, Kipre, Anglijoje ir t.t. Mokėmės pas daugelį pasaulinių vestuvių fotografų. Esame laimėję sunkiai pasiekiamų tarptautinių apdovanojimų - Fearless Awards, The Best Baltic Wedding Photograph 2012, Way Up North Award.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mokymus galėsi patogiai peržiūrėti bet kuriuo įrenginiu, kuris turi interneto naršyklę: išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteru, stacionariu ar nešiojamu kompiuteriu. Platforma automatiškai prisitaiko prie naudojamo įrenginio.

Nusipirkus mokymus, kelių minučių bėgyje, nurodytu el.paštu turėtum automatiškai gauti savo unikalius prisijungimo prie platformos duomenis. Juos įvedus, galėsi žiūrėti mokymus internetu. Jeigu nesulaukei el.laiško su prisijungimo duomenimis - patikrink "Spam/Šlamšto" aplanką el.pašte, galbūt laiškas atsidūrė ten. Jei visgi niekur nerandi mūsų el.laiško - parašyk mums info@jurasduo.com.

Taip, galime išrašyti pirkimo sąskaitą su jūsų įmonės rekvizitais. Nusipirkus mokymus, parašyk mums el.laišką info@jurasduo.com su įmonės rekvizitais.