Lightroom pagrindai

ONLINE MOKYMAI 

Nuotraukų redagavimo pagrindai

adobe lightroom 

Aiškiai ir paprastai - svarbiausi nuotraukų redagavimo principai. Visi pagrindiniai įrankiai Lightroom programoje.

Tai mokymai, kurie padės Tau susikurti gerus nuotraukų redagavimo pagrindus

Jei norisi fotografija domėtis rimčiau ir tapti profesionalu – svarbu turėti gerus pagrindus. Tiek fotografavimo, tiek nuotraukų redagavimo. Būtent redaguojant galime atskleisti pilną nuotraukos potencialą, arba ją sugadinti.

Šiuose mokymuose nuosekliai susipažinsi su pagrindiniais redagavimo įrankiais Lightroom programoje. Suprasi kurie įrankiai ką daro, bei kokią įtaką jie turi nuotraukoms.

sistema kaip redaguoti nuotraukas

Pagrindiniai įrankiai ir darbo principai

Lightroom‘e įrankių yra daug. Ir redagavimo procesas gali atrodyti sudėtingai. Be to, programų kūrėjai prideda įvairių papildomų funkcijų, kurių dauguma fotografų niekada nenaudoja. Todėl neverta apsikrauti gilinantis į viską iš eilės. Mokymuose susipažinsi su pagrindiniais įrankiais kuriuos naudosi tam, kad galėtum atskleisti visą nuotraukos grožį.

Aptarsime Lightroom katalogų sistemą, nuotraukų importavimo procesą, bei visą darbo aplinką ir visus svarbiausius įrankius, kad aiškiai suprastum darbo principus.

Nuoseklus susipažinimas su redagavimo principais

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti Tau, jeigu esi mėgėjas ar pradedantis fotografas ir nori iš esmės suprasti kaip yra redaguojamos nuotraukos, bei įgauti tvirtus redagavimo pagrindus. Tam, kad galėtum kokybiškai suredaguoti nuotraukas.

Esminiai redagavimo principai yra universalūs. Tad šie mokymai tiks, kad ir ką norėtum fotografuoti - portretus, vestuves, peizažus, produktus fotostudijoje ar bet ką kito.

Visos redagavimo programos turi labai panašius įrankius. Tad nesvarbu kokia programa redaguotum, telefonu ar kompiuteriu - šie mokymai suteiks aiškų supratimą kaip naudotis įvairiais įrankiais bei slaideriais, norint suretušuoti nuotraukas.

Nuoseklus redagavimo procesas
neužtenka mokėti vieną kitą triuką

Dažnai pradedantys fotografai pasižiūri vieną kitą video apie nuotraukų redagavimą. Ir pradeda fotografuoti mokamas fotosesijas klientams.

Vėliau paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta

Vis pasitaiko klaidų, bei nesusipratimų su klientais. Kažkodėl nuotraukos vienaip atrodo redaguojant kompiuteryje, kitaip pas klientus. Atspausdinus atrodo per tamsios. Žmogaus oda kažkokia pilka. O galbūt spalvos tokios ryškios, kad nuotraukos atrodo nebeskoningai. 

Peržiūrėjus šiuos mokymus, išvengsi visų šių klaidų

Nuotraukų redagavimo pagrindai

Adobe Lightroom

ONLINE MOKYMAI

39€

Mokymų trukmė - 2,5 val.

Mokymai suskirstyti aiškiomis temomis,
juos galėsi peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsis

MOKYMUS VEDA

MATAS JŪRAS
JŪRAS DUO PHOTOGRAHY
Paulina Jūrė ir Matas Jūras - kartu Jūras Duo. Pirmas vestuves nufotografavome 2009m.  - ir tai pakeitė mūsų gyvenimą iš esmės. Vestuvių fotografija mums leido susikurti tokį gyvenimo būdą, apie kokį svajojome! Galime dirbti lanksčiu grafiku, o žiemomis keliauti. Paprastai žiemą 1-2 mėnesius praleidžiame Azijoje. Esame nufotografavę virš 250 vestuvių Lietuvoje, Italijoje, Kipre, Anglijoje ir t.t. Mokėmės pas daugelį pasaulinių vestuvių fotografų. Esame laimėję sunkiai pasiekiamų tarptautinių apdovanojimų - Fearless Awards, The Best Baltic Wedding Photograph 2012, Way Up North Award.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, galime išrašyti pirkimo sąskaitą su jūsų įmonės rekvizitais. Nusipirkus mokymus, parašyk mums el.laišką info@jurasduo.com su įmonės rekvizitais.

Nusipirkus mokymus, kelių minučių bėgyje, nurodytu el.paštu turėtum automatiškai gauti savo unikalius prisijungimo prie platformos duomenis. Juos įvedus, galėsi žiūrėti mokymus internetu. Jeigu nesulaukei el.laiško su prisijungimo duomenimis - patikrink "Spam/Šlamšto" aplanką el.pašte, galbūt laiškas atsidūrė ten. Jei visgi niekur nerandi mūsų el.laiško - parašyk mums info@jurasduo.com.

Šiuose Lightroom mokymuose aptariame nuotraukų redagavimo pagrindus. Tai yra baziniai redagavimo mokymai. Kiti mūsų Lightroom mokymai yra labiau pažengusiems, apie tai kaip paruošti nuotraukas klientams. Juose nebekartojame bazinių dalykų.

Mokymuose demonstruosime kaip redaguoti nuotraukas Lightroom Classic programa. Naudosime naujausią programos versiją. Tačiau, jei turi senesnę versiją - ne problema, dauguma visų įrankių yra tie patys. Nemokamą bandomąją Lightroom Classic versiją gali atsisiųsti čia: https://www.adobe.com/products/photoshop-lightroom-classic.html

Mokymus galėsi patogiai peržiūrėti bet kuriuo įrenginiu, kuris turi interneto naršyklę: išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteru, stacionariu ar nešiojamu kompiuteriu. Platforma automatiškai prisitaiko prie naudojamo įrenginio.

Ne, prieiga mokymams yra skirta vienam asmeniui.