kursas internetu

Mokėjimo variantai

Fotografuokime Vestuves Kartu + Presetai 78
Fotografuokime Vestuves Kartu 59

Užsakymas:

Fotografuokime Vestuves Kartu 78
Įvesti nuolaidos kodą
Naudoti
Viso
€78

Kontaktinė informacija

  Tęsti

  Mokėjimo informacija

   ARBA
   ARBA
   ARBA
   Avatar

   Man šis Jūsų kursas nerealus. Žiūrint video atrodė, kad pati fotografuočiau :) O šiaip Jūs nuostabūs, negailite žinių, tad norisi pas jus važiuoti į seminarus ir tobulėti, nes žinau kad pas Jus apsilankius visuomet paeinu žingsneliu į priekį. Ačiū Jums už tai :)

   Jovita

   Avatar

   Labai smagus ir nuostabus kursas su daug naudingos informacijos. Labai patiko jūsų pasakojimai apie lokacijų paieškas. Buvo smagu pasitikrinti savo pačios elgseną, mintis, planavimą :)

   Aistė Matijošiūtė

   Avatar

   Kursas labai smagiai susižiūrėjo - tiek dėl jūsų, tiek dėl paties vibe'o, ir jaunieji tokie paprasti ir jaukūs buvo :) Tikrai buvo labai smalsu ir įdomu pamatyti, kaip dirbat realiom sąlygom!

   Viktorija Gajauskaitė

   Avatar

   Esu begalo dėkinga jums už galimybę pamatyti jūsų darbo virtuvę. Sužinojau kaip būtų galima padaryti idomių kadrų improvizuojant (pvz. kaip automobilių aikštelėj pasislėpėt nuo lietaus). Taip pat dažnai naudoju jūsų sukurtais presetais.

   Sandra Rainienė

   Avatar

   Labai smagiai susižiūrėjo 🥰 visą laiką su šypsena žiūrėjau 😊 Jūs tokie faini 🥰 Ačiū labai 🤗

   Gita Kelpšienė

   Avatar

   Super idėja, kad po kiekviena tema galima paklausti ar pakomentuoti, pamatyti padarytas foto. Įdomu stebėti kaip jūs su viskuo tvarkotės (ŠAUNIAI!) ir pabandyti įsivaizduoti save. Ateityje turėsiu daugiau pasitikėjimo ir struktūros dienos eigoje :) Peržiūrėjau kursą du kartus :)

   Vitalija Pilvelytė