kursas internetu

Mokėjimo variantai

Kursas Fotografuokime Vestuves Kartu, Presetai 99
Kursas Fotografuokime Vestuves Kartu 89

UŽSAKYMAS:

  Fotografuokime Vestuves Kartu 99
  Įvesti nuolaidos kodą
  Naudoti
  Viso
  €99

  Kontaktinė informacija

   Tęsti

   Mokėjimo informacija

    ARBA
    ARBA
    Avatar

    Man šis Jūsų kursas nerealus. Žiūrint video atrodė, kad pati fotografuočiau :) O šiaip Jūs nuostabūs, negailite žinių, tad norisi pas jus važiuoti į seminarus ir tobulėti, nes žinau kad pas Jus apsilankius visuomet paeinu žingsneliu į priekį. Ačiū Jums už tai :)

    Jovita

    Avatar

    Labai smagus ir nuostabus kursas su daug naudingos informacijos. Labai patiko jūsų pasakojimai apie lokacijų paieškas. Buvo smagu pasitikrinti savo pačios elgseną, mintis, planavimą :)

    Aistė Matijošiūtė

    Avatar

    Kursas labai smagiai susižiūrėjo - tiek dėl jūsų, tiek dėl paties vibe'o, ir jaunieji tokie paprasti ir jaukūs buvo :) Tikrai buvo labai smalsu ir įdomu pamatyti, kaip dirbat realiom sąlygom!

    Viktorija Gajauskaitė

    Avatar

    Esu begalo dėkinga jums už galimybę pamatyti jūsų darbo virtuvę. Sužinojau kaip būtų galima padaryti idomių kadrų improvizuojant (pvz. kaip automobilių aikštelėj pasislėpėt nuo lietaus). Taip pat dažnai naudoju jūsų sukurtais presetais.

    Sandra Rainienė

    Avatar

    Labai smagiai susižiūrėjo 🥰 visą laiką su šypsena žiūrėjau 😊 Jūs tokie faini 🥰 Ačiū labai 🤗

    Gita Kelpšienė

    Avatar

    Super idėja, kad po kiekviena tema galima paklausti ar pakomentuoti, pamatyti padarytas foto. Įdomu stebėti kaip jūs su viskuo tvarkotės (ŠAUNIAI!) ir pabandyti įsivaizduoti save. Ateityje turėsiu daugiau pasitikėjimo ir struktūros dienos eigoje :) Peržiūrėjau kursą du kartus :)

    Vitalija Pilvelytė